Europe Direct Šiauliai centras su džiaugsmu prisideda prie pagirtinos iniciatyvos –  “Barbershop Lietuva” Barbershop  #bethechange projekto, kuriuo siekiama padrąsinti vyrus būti aktyvesniais lyčių lygybės advokatais, skatinti diskusiją ir dialogą, kad kartu – vyrai ir moterys – sparčiau griautų lyčių stereotipus.

“Prie Barbershop Lietuva projekto prisidedame, nes visų Europe Direct misija yra visuomenei skelbti ES prioritetus. Tai yra vienas iš mūsų centro prioritetų.
Problemų lyčių lygybės išlieka dar nemažai, bet, mano manymu, po truputį, aišku, juda į gerąją pusę”, – sako centro Šiauliuose vadovė Rita Vilkaitė.
“Viena iš daugelio lyčių lygybės problemų yra ta, kad vidutinis atotrūkis tarp vyrų ir moterų atlyginimų yra apie 12,5 proc.. Kai kuriose ekonomikos šakose šie skaičiai žymiai didesni – finansų, draudimo sektoriuose atotrūkis turbūt siekia iki 35 proc. Tai – sisteminė problema, kurios vien verslo pastangomis pakeisti negalime, tai taipogi priklauso nuo švietimo, socialinių veiksnių.”

Rudenį sesija numatyta ir Šiauliuose.
Pirmoji “Barbershop Lietuva” sesija jau RUGSĖJO 2 D.VILNIUJE. Informaciją apie renginį ir registraciją rasite čia: https://fb.me/e/1J1sZiiNe