2021 m. gruodžio 9 d. (ketvirtadienį), 16 val. kviečiame dalyvauti nuotolinėje diskusijoje apie ekonomiką ateities Europoje ir prisidėti užtikrinant tvarų ES ekonomikos atsigavimą po pandemijos bei įtraukų ir teisingą šios srities vystymąsi!
Norint dalyvauti renginyje, reikalinga išankstinė registracija: https://bit.ly/CoFEŠiauliai. Dalyvių registracijos formoje nurodytu el. paštu bus atsiųsta renginio prisijungimo nuoroda bei instrukcijos.
Kaip galėtume kuo veiksmingiau atitaisyti pandemijos sukeltą ekonominę ir socialinę žalą? Kaip turėtume investuoti į bendrąją rinką, siekdami tvaraus ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo, ypač palankaus jaunimo integracijai į darbo rinką? Kaip Europos Sąjunga gali remti piliečių teises ir užtikrinti, kad ekonomika tarnautų visiems?
Renginio metu vyks idėjų dirbtuvės, kurių metu ieškosime atsakymų, kokie pokyčiai reikalingi, siekiant užtikrinti tvarų ES ekonomikos atsigavimą po pandemijos bei įtraukų ir teisingą šios srities vystymąsi. Įžvalgas apie šios srities aktualijas pateiks ir prie kūrybinių dirbtuvių prisijungs ekspertai:

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas
VU TSPMI docentas Vytautas Kuokštis
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Komunikacijos grupės vadovė Eglė Striungytė

Renginio dalyvių idėjos bus užregistruotos Konferencijos dėl Europos ateities platformoje ir taps jos dalimi  https://futureu.europa.eu/?locale=lt
Šis renginys – nuo šių metų rugsėjo vykstančio Konferencijos dėl Europos ateities renginių ciklo dalis. Visoje Lietuvoje įvyks devynios diskusijos, kurių metu bus aptariamos problemos ir galimi jų sprendimai svarbiausiose ES valdymo srityse. Renginių metu įžvalgomis dalinsis ir kartu su renginio dalyvėmis/-iais idėjas Europos ateičiai vystys žymiausi savo srities ekspertai.
Renginių ciklą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Europe Direct centrai, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas bei Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas.
Konferencija dėl Europos ateities – tai bendras metus truksiantis Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Svarbiausias Konferencijos tikslas – suteikti galimybę žmonėms visoje Europoje dalytis idėjomis ir padėti formuoti mūsų žemyno bendrą ateitį.
Norėtumėte sudalyvauti kituose renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite https://futureu.europa.eu/?locale=lt